.


Dodaj baner!

KategoriePolecamy

PolecamyNewsletter

E-mail:
Zgadzam się z regulaminem
oraz z polityką prywatności
Bądź na bierząco, zapisz się na newsletter aby otrzymywać codziennie najnowsze ogłoszenia z serwisu.

Aktualnosci

Ogłoszenia Konin

Nowy serwis miasta Konin oraz okolic. Serwis ogłoszeniowy dla regionu powiatu koninskiego ogłoszenia konin to nowoczesna platforma umożliwiająca pr (...)
czytaj więcej »
Dodano: 12:25:20, 11-03-2016
Ogłoszenie zamieszczone dnia 15-09-2015 w kategorii OGŁOSZENIA DROBNE / korepetycje, nauka
Wyróżnij ogłoszenie Obserwuj to ogłoszenie


Zgłoś nadużycie
TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH
Ludzie mieszkający w Bydgoszczy, którzy są zainteresowani nabyciem nowych kwalifikacji, mają możliwość nauki w szkole policealnej. Z ofertą można zapoznać się na stronie Bydgoszcz-Szkoly.pl.

Dążyliśmy do tego, żeby w naszej ofercie dostępne były kierunki dostosowane do potrzeb różnych osób. Dajemy możliwość kształcenia się na przykład w takich zawodach jak masażysta, dietetyk, instruktor fitness lub asystentka stomatologiczna. Na stronie zamieściliśmy artykuły, w których wyjaśniliśmy, jak wygląda praca w niektórych zawodach oraz jak wykonywać ją w pełni poprawnie. Najlepszym potwierdzeniem tego, że warto kontynuować edukację właśnie u nas są bardzo dobre opinie słuchaczy, które dostępne są na stronie. Absolwenci naszej szkoły nie mają trudności ze zdobyciem pracy w zawodzie, do którego się przygotowywali.

Mieszkańców Bydgoszczy zainteresowanych nauką u nas zapraszamy do przejrzenia pełnego wykazu proponowanych kierunków oraz do przeczytania listy dokumentów, które należy dostarczyć, aby móc ubiegać się o przyjęcie do naszej szkoły.

http://www.bydgoszcz-szkoly.pl/


Dane :

E-mail: bydgoszcz_szkoly@poczta.fm
Miasto: Bydgoszcz
Region: Cały Powiat
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 421 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz ! - skorzystaj z poniższego formularza:

E-mail:
Treść wiadomości:
Wpisz kod z obrazka.