.


Dodaj baner!

KategoriePolecamy

PolecamyNewsletter

E-mail:
Zgadzam się z regulaminem
oraz z polityką prywatności
Bądź na bierząco, zapisz się na newsletter aby otrzymywać codziennie najnowsze ogłoszenia z serwisu.

Aktualnosci

Ogłoszenia Konin

Nowy serwis miasta Konin oraz okolic. Serwis ogłoszeniowy dla regionu powiatu koninskiego ogłoszenia konin to nowoczesna platforma umożliwiająca pr (...)
czytaj więcej »
Dodano: 12:25:20, 11-03-2016
Ogłoszenie zamieszczone dnia 17-09-2015 w kategorii OGŁOSZENIA DROBNE / korepetycje, nauka
Wyróżnij ogłoszenie Obserwuj to ogłoszenie


Zgłoś nadużycie
SZKOŁY POLICEALNE
W Opolu istnieje kilka szkół, które pozwalają na zdobycie kwalifikacji przydatnych na rynku pracy. Taką możliwość daje między innymi nasza placówka, której ofertę zaprezentowaliśmy na stronie szkoly-opole.pl.

Na uwagę zasługuje przede wszystkim obszerny wybór kierunków kształcenia. U nas można przygotować się do pracy na przykład w zawodzie technika masażysty, technika archiwisty i technika administracji. Na naszej stornie internetowej zaprezentowaliśmy informacje o niektórych zawodach, jak również wykaz dokumentów, których dostarczenie jest niezbędne, aby mieć szanse się u nas uczyć. Dostępne są tutaj również opinie słuchaczy, które stanowią najlepsze potwierdzenie tego, że warto wybrać właśnie naszą szkołę. Mamy na uwadze komfort słuchaczy, dlatego uruchomiliśmy sekretariat elektroniczny.

Osoby zamieszkałe w Opolu, które są zainteresowane poszerzaniem wiedzy namawiamy do zapoznania się z pełną listą dostępnych u nas kierunków, a następnie do zapisu na ten zgodny ze swoimi zainteresowaniami.

http://www.szkoly-opole.pl/


Dane :

E-mail: szkoly_opole@poczta.fm
Miasto: Opole
Region: Cały Powiat
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 497 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz ! - skorzystaj z poniższego formularza:

E-mail:
Treść wiadomości:
Wpisz kod z obrazka.