.


Dodaj baner!

KategoriePolecamy

PolecamyNewsletter

E-mail:
Zgadzam się z regulaminem
oraz z polityką prywatności
Bądź na bierząco, zapisz się na newsletter aby otrzymywać codziennie najnowsze ogłoszenia z serwisu.

Aktualnosci

Ogłoszenia Konin

Nowy serwis miasta Konin oraz okolic. Serwis ogłoszeniowy dla regionu powiatu koninskiego ogłoszenia konin to nowoczesna platforma umożliwiająca pr (...)
czytaj więcej »
Dodano: 12:25:20, 11-03-2016
Ogłoszenie zamieszczone dnia 13-09-2015 w kategorii OGŁOSZENIA DROBNE / korepetycje, nauka
Wyróżnij ogłoszenie Obserwuj to ogłoszenie


Zgłoś nadużycie
ROCZNE SZKOŁY POLICEALNE
Dzięki szkołom policealnym można w ciągu roku zdobyć kwalifikacje, które zwiększają szanse na rynku pracy. Warto jednak kontynuować naukę w naprawdę dobrej szkole, takiej jak Szkoly-roczne.pl.

Jedną z zalet naszej oferty jest duży wybór kierunków. Osobom interesującym się biznesem możemy zaproponować przygotowanie do pracy w charakterze specjalisty ds. public realation albo psychologa biznesu. Ludzi obdarzeni kreatywnością powinni wziąć pod uwagę takie kierunki jak dekorator wnętrz oraz specjalista ds. architektury krajobrazu. Kształcimy też biomasażystów i bukieciarzy. Z pełną listą dostępnych kierunków można zapoznać się na stronie szkoly-roczne.pl. Można tutaj odnaleźć również adresy szkół oraz wykaz dokumentów, jakie powinni złożyć kandydaci. Wszyscy nasi słuchacze mają dostęp do elektronicznego sekretariatu, co zapewnia im wysoki komfort.

Pryzmujemy kandydatów według kolejności zgłoszeń. Zachęcamy zatem do tego, by nie zwlekać z wypełnieniem dostępnego na stronie formularza oraz dostarczeniem do nas kompletu dokumentów.

http://www.szkoly-roczne.pl/


Dane :

E-mail: szkoly_roczne@poczta.fm
Miasto: Jarocin
Region: Cały Powiat
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 437 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz ! - skorzystaj z poniższego formularza:

E-mail:
Treść wiadomości:
Wpisz kod z obrazka.