.


Dodaj baner!

KategoriePolecamy

PolecamyNewsletter

E-mail:
Zgadzam się z regulaminem
oraz z polityką prywatności
Bądź na bierząco, zapisz się na newsletter aby otrzymywać codziennie najnowsze ogłoszenia z serwisu.

Aktualnosci

Ogłoszenia Konin

Nowy serwis miasta Konin oraz okolic. Serwis ogłoszeniowy dla regionu powiatu koninskiego ogłoszenia konin to nowoczesna platforma umożliwiająca pr (...)
czytaj więcej »
Dodano: 12:25:20, 11-03-2016


Regulamin serwisu jarocin.org należący do Firmy Netmake  NIP 6671524029, REGON:311488765Rozliczenie transakcji kartami płatniczymi i e-przelewami obsługuje Centrum Rozliczeniowe DotpayKorzystanie z serwisu ogłoszeniowego jest równoznaczne z zaakceptowaniem wszystkich punktów niniejszego regulaminu.

Wpisując dane osobowe do serwisu użytkownik wyraża zgodę na publikowanie ich w Internecie. Wpisywanie danych jest dobrowolne.

Użytkownik, który zamieszcza swoje dane zgadza się na zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i opracowywanie swoich udostępnionych danych osobowych przez serwis.

Serwis nie bierze udziału w transakcjach pomiędzy uczestnikami rynku, którzy korzystają z naszych zasobów. Cała odpowiedzialność wynikająca z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach spoczywa na użytkowniku serwisu. Serwis nie jest oferentem, a jedynie przestawia informacje o ofertach i oferentach.

Informacje zawarte na stronach serwisu mogą być wykorzystane tylko i wyłącznie do celów zgodnych z prawem.

Każde ogłoszenie należy przyporządkować do właściwej kategorii i podkategorii.

W przypadku sporu pomiędzy uczestnikami transakcji, w której pośredniczył serwis, rezerwujmy sobie prawo do nie uczestniczenia w tym sporze.

Serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności za:    treść ogłoszeń oraz linki do zasobów ujętych w treści ogłoszenia,    zamieszczenie przez użytkowników danych niezgodnych z prawdą lub podanie danych fałszywych,    za to w jaki sposób, ani do jakich celów dane zamieszczone w serwisie e-strefa.org zostaną wykorzystane,    funkcjonowanie serwisu i wynikłe z tego faktu komplikacje.

Serwis rezerwuje sobie prawo do:

    usuwania ogłoszeń niezgodnych z prawem lub niniejszym regulaminem,

    modyfikowania niniejszego regulaminu,    czasowego przerywania pracy serwera,    braku akceptacji ogłoszenia,    zaprzestania świadczenia usług ogłoszeniowych,    przesyłania materiałów reklamowych dotyczących serwisu ogłoszeniowego oraz produktów i usług firm trzecich.

Niedozwolone jest reklamowanie lub oferowanie następujących towarów:

    organów ludzkich,

    broni,    narkotyków i materiałów pornograficznych,    towarów pochodzących z kradzieży lub towarów niebezpiecznych dla zdrowia i życia ludzkiego,    informacji na temat zarabiania w Internecie w oparciu o systemy piramidowe,    zarabiania poprzez odbieranie maili, itp.    towarów, które nie istnieją,    ogłoszeń mających na celu niepokojenie osób trzecich,    towarów i informacji, które w jakikolwiek sposób łamią lub ograniczają prawa osób trzecich,    produktów farmakologicznych, których sprzedaż prowadzona jest przez apteki i wymaga przepisu lekarza.