.


Dodaj baner!

KategoriePolecamy

PolecamyNewsletter

E-mail:
Zgadzam się z regulaminem
oraz z polityką prywatności
Bądź na bierząco, zapisz się na newsletter aby otrzymywać codziennie najnowsze ogłoszenia z serwisu.

Aktualnosci

Ogłoszenia Konin

Nowy serwis miasta Konin oraz okolic. Serwis ogłoszeniowy dla regionu powiatu koninskiego ogłoszenia konin to nowoczesna platforma umożliwiająca pr (...)
czytaj więcej »
Dodano: 12:25:20, 11-03-2016
Ogłoszenie zamieszczone dnia 08-09-2015 w kategorii OGŁOSZENIA DROBNE / korepetycje, nauka
Wyróżnij ogłoszenie Obserwuj to ogłoszenie


Zgłoś nadużycie
DWULETNIE SZKOŁY POLICEALNE
Ucząc się w dwuletniej szkole policealnej często można zdobyć bardziej przydatne kwalifikacje niż w przypadku nauki w szkole wyższej. Osoby, które pragną kształcić się w dobrej szkole, zapraszamy do zwrócenia uwagi na ofertę Szkoly-dwuletnie.pl.

U nas macie Państwo do wyboru wiele kierunków kształcenia. Miłośników zwierząt zachęcamy do nauki w zawodzie technik weterynarii, natomiast osoby zainteresowane zdrowiem zębów powinien spodobać się taki kierunek jak asystentka stomatologiczna. Czekamy także na tych, których interesuje praca w charakterze prawnika administracji, archiwisty albo technika BHP. Na naszej stronie zamieszczone zostały artykuły, które prezentują, jak wygląda praca w wybranych zawodach, a tym samym ułatwiają wybór właściwego kierunku. Dostępne są tutaj także opinie niektórych z naszych słuchaczy.

Jesteśmy przekonani, że po uważnym zapoznaniu się z ofertą nie będą Państwo mieli wątpliwości co do nauki w naszej szkole. Informacje o tym, jakie dokumenty trzeba złożyć, zamieściliśmy na stronie internetowej Szkoly-dwuletnie.pl.

http://www.szkoly-dwuletnie.pl/


Dane :

E-mail: szkoly_dwuletnie@poczta.fm
Miasto: Warszawa
Region: Cały Powiat
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 442 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz ! - skorzystaj z poniższego formularza:

E-mail:
Treść wiadomości:
Wpisz kod z obrazka.